Grey Apartments II

ul. Powstańców Śląskich 54b\16, 53-333 Vratislav, Polsko

  • Až pro 2 hosty
  • Až 30 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Grey Apartments II má průměrné hodnocení hostů 8,4/10 (294 hodnocení). Do centra je to 1,75 km. Na místě ubytování nabízí bezplatné Wi-Fi.

Grey Apartments II je apartmán ve Vratislavi.

Pokoje

K dispozici je studio. Má vlastní vstup, šatní skříň a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. V kuchyňském koutu je varná deska, lednice, nádobí a mikrovlnná trouba. Nechybí ani rychlovarná konvice, TV s plochou obrazovkou, topení a dlážděná podlaha.

Vybavení objektu

K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Umístění a doprava

Nádraží Wrocław Główny je vzdálené 1,3 km. Letiště Mikuláše Koperníka ve Vratislavi leží 8 km odtud.

Co navštívit v okolí

  • Královský palác - 1,8 km
  • Vratislavské hlavní náměstí - 2 km
  • Trpaslík Žyczliwek - 2 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 256 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkové studio Deluxe s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • rychlovarná konvice

2 osoby30 m²vlastní koupelna

Grey Apartments II - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Due to the change in tax regulations, the invoice number should be provided before paying the fee.

After printing the fiscal receipt without a tax identification number, it will not be possible to issue an invoice.

If you need an invoice, please provide your details when making your reservation.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

V případě, že si rezervujete pobyt s platbou předem a vyžadujete fakturu, odešlete prosím požadavek spolu s fakturačními údaji firmy prostřednictvím sekce Zeptejte se.

Vezměte prosím na vědomí, že při pobytu s dětmi v tomto ubytování je ubytování ze zákona povinno dodržovat standardy pro ochranu nezletilých a určit totožnost nezletilých osob a jejich vztah k dospělé osobě, se kterou jsou ubytované.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Grey Apartments II“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 11:00.

Je v ubytování „Grey Apartments II“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Grey Apartments II určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Nabízí Grey Apartments II bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Grey Apartments II?

Ubytování se nachází ve městě Vratislav.

Grey Apartments II na mapě: Vratislav

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Grey Apartments II

Průměrné hodnocení z 294 recenzí na Booking.com je 8,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Grey Apartments II zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na wroclaw-rooms.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10