Apartment Jagodno

Igora Strawińskiego 15/9, 52-129 Vratislav, Polsko

  • Až pro 3 hosty
  • Rozloha: 44 m²
  • Ložnice: 1

Apartment Jagodno je apartmán ve městě Vratislav. Součástí ubytování jsou kuchyňský kout, pračka a terasa. K dispozici jsou parkoviště, zahrada a Wi-Fi.

Interiér má 44 m². Zahrnuje jednu ložnici. Ubytování je určené nejvýše pro tři osoby. V ložnici je k dispozici rozkládací pohovka.

K místu „Basen Brochów“ je to 1,6 km.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Vlakové nádraží Wrocław Główny5,8 km
Hudební divadlo Capitol6,3 km
Anonymous Pedestrians6,4 km
Kolejkowo6,5 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Jak zjistit dostupnost ubytování Apartment Jagodno?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • kuchyňský kout
  • terasa
  • výhled do zahrady

3 osoby44 m²kuchyňský kout

Apartment Jagodno - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Terasa
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Děti a přistýlky

Osobě, která se přihlašuje k pobytu, musí být alespoň 18 let.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena zdarma.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Vezměte prosím na vědomí, že při pobytu s dětmi v tomto ubytování je ubytování ze zákona povinno dodržovat standardy pro ochranu nezletilých a určit totožnost nezletilých osob a jejich vztah k dospělé osobě, se kterou jsou ubytované.

Jazyky
  • anglicky
  • polsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Apartment Jagodno na mapě: Vratislav

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Apartment Jagodno“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Apartment Jagodno“ k dispozici parkování?

Parkování je zdarma.

Je v ubytování „Apartment Jagodno“ dostupné Wi-Fi?

Wi-Fi je zdarma.

Pro kolik hostů je Apartment Jagodno určen?

Ubytování je určené až pro 3 hosty.

Kde se nachází Apartment Jagodno?

Ubytování se nachází ve městě Vratislav.

Jak daleko je Iwiny od ubytování „Apartment Jagodno“?

Iwiny se nachází 740 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Mikuláše Koperníka Vratislav“ od ubytování „Apartment Jagodno“?

Letiště Mikuláše Koperníka Vratislav se nachází 13,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze ubytování Apartment Jagodno

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Apartment Jagodno zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na wroclaw-rooms.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10